Nabídka líčení

Svatební líčení

Svatební líčení by mělo být naprosto dokonalé! Musí vypadat krásně po celý den, ale i večer...

Nevěsta musí vypadat úžasně, ale zárověň zůstat sama sebou. Make-upu pro nevěstu je proto třeba věnovat více času a vše doladit do nejmenšího detailu. Svatební líčení je vždy včetně zkoušky, která probíhá dle domluvy, max. však týden před svatbou.

1700 Kč

Svatební balíček
líčení & účes pro nevěstu

Pokud nemáte domluveného vlastního kadeřníka, mohu Vás ve Váš den D také učesat. Specializuji se především na svatební účesy ve stylu Boho, které působí velmi elegantně a hlavně přirozeně. Velmi důležitá je zkouška, kde si domluvíme nejen styl líčení a účesu, ale také probereme péči o pleť a vlasy, aby byly v den Vaší svatby v co nejlepší kondici.

od 2300 Kč

Večerní líčení a foto makeup

Večerní líčení je na první pohled okázalé a velmi dobře se nosí. Důležitou roli zde hraje nejen osobní kouzlo klientky, ale i výběr barev, které by měly korespondovat s oděvem a doplňky. Nejvíce se využívají lesklé a třpytivé úpravy, které makeupu dodávají na vzhledu na dramatičnosti.

Fotomake-up musí být naprosto dokonalý a proto vyžaduje více času na úpravu. Veškeré detaily jsou na tváři pečlivě propracovány. Fotomake-up bývá velmi výrazný, aby Vaše krása vynikla co nejvíce - v těch nejlepších barvách a odstínech.

od 700 Kč

Denní líčení

Denní & natur líčení zajistí, že vypadáte báječně, ale přitom téměř nenalíčeně. Váš vhled je pěstěný a elegantní. Tento typ líčení je vhodný kamkoli a kdykoli.

500 Kč